Showroom

Sürükleyici deneyim ve profesyonel danişmanlik. Bir ziyaretten daha fazlası: İntralojistik uzmanlarının rehberliğinde çözümlerimizi derinlemesine keşfetmenizi sağlayacak kişiselleştirilmiş bir deneyim.

Ziyaretinizi planlayın

Son teknolojik yeniliklerimizi keşfedin

 • DEPONUZUN POTANSİYELİNİ MAKSİMİZE EDİN

  İşinizi son teknoloji sistemlere dönüştürecek Mecalux çözümlerini ilk elden tanıyın. Profesyonellerden oluşan ekibimiz sizi herhangi bir yükümlülük altına sokmadan size tavsiyede bulunacak ve her türlü sorunuzu yanıtlayacaktır.

 • CANLI DEMOLAR

  Mecalux teknolojisinin canlı gösterimlerini çalışırken izleyin: Otomatik depolama sistemleri (AS/RS), dahili taşıma ve mazeme elleçleme çözümleri, otomatik sipariş toplama sistemleri, otonom ürün taşıyıcılar olan AMR'ler ve daha fazlası.

 • GERÇEK ÇÖZÜMLER

  10.000 m²'lik taban alanına sahip showroom’umuzda kalıcı olarak sergilenen 30'dan fazla gerçek, operasyonel depolama çözümü.

 • SÜREKLİ EĞİTİM

  Eğitim için bir gerçek bir fırsat noktası: Kurslar, bilgilendirme seminerleri, teknik konferanslar, yeni ürün lansmanları, üniversite ve teknik eğitim kurumlarına sunulan dersler vb.

 • ÜNLÜ UZMANLARLA OTURUMLAR

  Mecalux Showroom’u, dünyanın dört bir yanından gelen lojistik uzmanlarının buluşma noktasıdır.

 • BİZİM MEKANIMIZ, SİZİN MEKANINIZ

  Dünyanın en popüler ziyaret destinasyonlarından olan Barselona'da size yeniliklerinizi sunabileceğiniz, tanıtabileceğiniz ve tartışabileceğiniz, teknoloji açısından bir referans noktası olan olağanüstü bir alan sunuyoruz.

Neredeyiz?

Barselona’daki Mecalux Showroom’u

C/ Silici, 1
CP 08940
Cornellà de Llobregat
Barselona, İspanya
(+34) 932 616 913
 

Ziyaretinizi planlayın