Müşteriler

Müşteriler

Her şirket ve sektör için ihtiyaca özel hazırlanmış çözümler

Büyüklükleri ve faaliyet gösterdikleri sektörlere bakılmaksızın, işletmeler için 55 yılı aşkın proje uygulama deneyimi

Mecalux'un geliştirdiği bazı son teknoloji ve alanının en iyisi çözümleri keşfedin

En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti

Tüm sektörlerde faaliyet gösteren küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerde başarılı uygulamalar

Mecalux gibi alanında uzman bir teknoloji şirketi ile birlikte çalışmanın sonucunda, müşterilerimiz ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen kapsamlı çözümler ve depolama tasarımları sayesinde rekabet güçlerini üst seviyelere taşımaktadır.

Referans depo uygulamalarını göster:

    No hay datos

  • ← İlk
  • Önceki
  • Sonraki
  • Son →

MÜŞTERİLERİMİZİN HAKKIMIZDAKİ DÜŞÜNCELERİ

Cepsa

Yeni otomatik depo, Cepsa'nın madeni yağ işinde yaptığı en büyük yatırımlardan biridir. Mecalux ile ideal iş ortağımızı bulduk ve sonuç mükemmeldi. Bugün üretim, paketleme ve sevkiyat süreçlerimiz tek bir tesiste entegre hale gelmiş bulunuyor.

Stéphane Barthélémy Operasyon Müdürü
Cepsa
Heidelberg

Easy WMS depo yönetim sistemiyle yanıt sürelerimiz, yerleştirme ve ürün kalite kontrol süreçlerimizde iyileşme kaydettik. Mecalux'un yeni yazılımı sayesinde, envanter yönetimimizi modernize ederek, düzene koyduk.

Sonia Ros Lojistik Müdürü
Heildelberg
Adidas

Mecalux tarafından geliştirilen ve uygulamaya konulan çözüm sayesinde deponun ana hedefine ulaşabildik; siparişleri mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yerine getirerek müşterilerimize sevkıyatlarını gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca, depolama alanımızı optimize ederek kapasitemizi de genişletmiş olduk.

Felix Felder Operasyon Direktörü
Adidas
Decathlon

Rafların yüksek kalitesi ve dağıtım kabiliyeti, ürünlere erişmemizde büyük bir kolaylık ve hız getirdi. Artık İnternet üzerinden alışveriş yapanlara ve İngiltere'deki tüm perakende Decathlon mağazalarına daha hitap edebiliyoruz.

Zsolt Kabai Proje Müdürü
Decathlon İngilter
Michelin

5 farklı şirketin tekliflerini değerlendirdikten sonra, kauçuk depomuz için tedarikçi olarak Mecalux'u seçtik. Giydirme cephe raf sistemlerine sahip depolar konusundaki deneyimleri ve sundukları yüksek kaliteli ürünleri kendilerini seçmemizde rol oynayan önemli faktörlerdir.

Antonio J. García-Montalvo Proje Müdürü – Otomatik Depo
Michelin