Sunum

 

Mecalux depolama sistemleri alanında önde gelen şirketlerden biridir. Faaliyetleri arasında metal rafların, otomatik depoların ve diğer depolama çözümlerinin tasarımı, imalatı, satışı ve ilgili hizmetlerin tedariki bulunmaktadır. Şirket İspanya'da lider konumdadır ve 70'den fazla ülkede gerçekleştirdiği satışlarla kendi sektöründe dünya üçüncüsüdür.

Şirketin önceliği endüstrinin en gelişmiş teknolojilerini kullanmaktır. Mecalux Almanya, Belçika, Slovakya, İspanya, Fransa, Hollanda, İtalya, Birleşik Krallık, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Portekiz, Arjantin, Uruguay, Peru, Brezilya, Şili, Panama, Meksika, Kanada, Türkiye ve ABD'de dağıtım ağına sahiptir.

Mecalux Grubu onbir üretim merkezine sahiptir: İspanya (Barselona, Gijón ve Palencia), Polonya (Gliwice), ABD (Chicago, Sumter ve Pontiac), Meksika (Tijuana ve Matamoros), Brezilya (Sao Paulo) ve Arjantin'deki (Buenos Aires) merkezler mevcut ve potansiyel pazarlara hızlı bir hizmet sunmak amacıyla stratejik olarak konumlandırılmıştır.

Yeni temsilcilikler, satış ve dağıtım ağının genişletilmesi, Ar-Ge kaynaklarına verilen önem, otomatik depolama ve Logismarket, Mecalux Grubun oluşturduğu ve devamlı olarak geliştirdiği kaynaklardır. Mecalux 55 yıldan uzun bir süredir müşterilerine kaliteli ürünler ve özenli hizmet sunma politikasıyla hareket etmektedir.

Missconfigured or missplaced portlet, no content found
Dynamic Content: false
Master Name: Showroom-banner
Template Key: