Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Anahter teslimi "terzi usulü" özel çözümler.

Tanımlanan ürün akışına göre en uygun depolama sistemin dizayn edilip, uygulanmasına yönelik ücretsiz danışmanlık hizmeti.

809238ec-4ff8-4ee4-669b-c50999bd5263

Bir depolama sisteminin yenilenmesi veya kurulumu sırasında, her şeyden önce fizibilite çalışmalarının yapılması, gereksinimlerin ve şirketin olanaklarının analiz edilmesi gereklidir.

Modern bir depolama sisteminin yenilenmesi veya hizmete sokulması işlemlerinden önce, şirketin gereksinimleri ve olanakları üzerinde derinlemesine bir çalışma ve analiz yapılması önemlidir.

En ideal, en ekonomik ve en akılcı çözüm yalnızca bu şekilde bulunur.

Mecalux müşterilerinin gereksinimlerine uyum sağlar ve böylece "anahtar teslim" projeler gerçekleştirir.

Şirketimiz gereksinimleri ve gerçekleştirilmesi gereken tesisin boyutlarını tespit etmek amacıyla ürün akışını müşteriyle birlikte belirler.

Müşterinin talebiyle, Mecalux ön projeyi hazırlar ve tasarım, ihale, tedarik, montaj ve kurulumun çalıştırılması gibi tüm safhalarda yer alır, böylece projenin hayata geçirilmesi için müşterinin tek bir muhatabı olur.

Ön danışmanlık hizmeti kurulum maliyetinden tasarruf sağlar ve sonuç olarak bu hizmet otomatik bir deponun randımanlı bir şekilde çalışabilmesini garanti edecek tek yoldur.

Ayrıca Mecalux, gereksinimlere daha uygun yanıt verebilecek bir depo yönetim yazılımı sunar ve uygular.

Uzmanımız ile iletişime geçiniz