İmalat Süreci

 • Yüksek kalite süreçleri

  Mecalux Grup onbir üretim tesisine sahiptir: tesislerin üçü İspanya'da geri kalanı ise Arjantin, Polonya, Meksika, ABD ve Brezilya'dadır.

  Üretim hatları en sıkı kalite kontrolü altında sürekli imalat sürecini verimli kılar. Ayrıca Mecalux'ün kullandığı otomatik kaynak sistemi pazarda kullanılan en gelişmiş sistemdir.

  Rafların tüm bileşenleri zorlu çekme, yükleme, baskı, birleşim yerlerinin sertliği, direnç ve esneme testlerinden geçirilir.

  Yüksek kalite süreçleri
 • Garantili koruma

  Malzemeler gereken korumayı sağlayan otomatik boyama işlemlerinden geçirilir. Ayrıca yıpranma ve korozyona açık bileşenler, normal boyama işlemine göre üç kata daha fazla direnç sağlayan kataforez işlemiyle boyanırlar. Bu boyama işlemi diğer geleneksel tekniklere göre daha önemli avantajlar sağlamaktadır:

  · Korozyona daha fazla dayanıklılık.

  · Her tarafı aynı şekilde boyama.

  · Yangına karşı optimum performans (tutuşma sıcaklığı 200 ºC'nin üzerindedir).

  Garantili koruma
 • Özel Çözümler

  Müşterimizin bizden bir depolama sistemi kurmamızı talep ettiği andan itibaren, Mecalux farklı seçenekler sunarak ve deponun en ideal şekilde kullanılabilmesini sağlayacak sistemlerle, belirlenen pazara uygun bir bilgilendirme programı hazırlar.

  Mecalux'de gerçekleştirilen raflarla ilgili tüm hesaplama, test ve tasarım işlemleri, ürün kalitesi ve güvenliğiyle ilgili gereklilikleri müşterilerimizin verimliliğini garanti eden, uluslararası FEM standartlarıyla uyumludur.

  Özel Çözümler
Missconfigured or missplaced portlet, no content found
Dynamic Content: false
Master Name: Showroom-banner
Template Key: