Mecalux, depolama sistemlerinde bir lider

Mecalux 50 yıldan uzun bir süredir müşterilerine kaliteli ürünler ve özenli hizmet sunma politikasıyla hareket etmektedir

Mecalux, depolama sistemlerinde bir lider

Video transcription

Mecalux olarak, sektörün liderleri arasında yer almaktayız. Depolama çözümleri ve teknolojileri alanında, sektöründe dünyanın öncü şirketlerden biriyiz.

Son 50 yılı aşkın bir süredir, her müşterimiz için daha verimli ve kârlı depolama çözümleri geliştiriyor, üretiyor ve sunuyoruz.

Ürettiğimiz tüm sistemleri anahtar teslimi ve direkt olarak müşterilerimize sunmaktayız. Dünyanın her bölgesinde müşterilerimize birbirinden farklı depolama çözümleri sağlıyoruz: Depo yönetimi yazılımı, depo otomasyonu, metal raf sistemleri ve iç lojistik sistemleri.

Yazılım çözümlerinin geliştirilmesine ayrılmış bir merkezimizin yanı sıra, Avrupa'da ve Amerika'da bulunan toplam 11 tesiste 370.000 m2 'den fazla üretim alanına sahibiz.

Geleceğe, güçlü değerlerimizle ve emin adımlarla ilerliyoruz.

Dünyanın her yerinde müşterilerimize çok yakın konumdayız. 70'ten fazla ülkede 3.900 kişiden oluşan uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.

Raf sistemlerinde ve otomatik depolama sistemlerinde yer alacak tüm yeni ürünlerin; hesaplama, tasarım, uygulama ve test süreçlerinin gerçekleştirildiği 4 teknoloji merkezimiz bulunmaktadır. Bu merkezler; kendilerini, gerek teknoloji, gerekse geliştirme alanında yenilikleri bulmaya adamışlardır.

Ürünlerimiz, kalite standartları ve güvenlik yönetmeliklerine uygun şekilde üretilmektedir.

Sistemleri simüle etmek için, güçlü bir 3D yazılımını ve en iyi hesaplama araçlarını kullanıyoruz.

Mecalux'te, enerjik olarak sürdürülebilir tasarımlar içeren, kapsamlı bir çevre yönetimi politikası uyguluyoruz.

Projeler ne kadar karmaşık olursa olsun, farklı disiplinlere sahip tecrübeli ekiplerimiz arasındaki işbirliği sayesinde, tüm projeleri tek elden organize bir şekilde yönetiyoruz. Müşterilerimize tasarımdan satış sonrası hizmete kadar tüm proje aşamalarında destek sağlayarak geniş kapsamlı bir hizmet sunuyoruz.

Barselona'daki Mecalux genel merkezinde, 8,500 m2 'lik uygulama alan sahip 2 showroomumuz bulunmaktadır.

Son 50 yılda sahip olduğumuz binlerce başarılı uygulama, işimizde kaliteye ne kadar önem verdiğimizin kanıtıdır.